Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraJadria

Vila GRACIJA

Záznam číslo: 319

Vzdálenost od moře:
15m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
Ano
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
česky, anglicky, německy, italsky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Přijedete do našeho městečka Jadrinja a na velkém parkovišti, které nemůžete minout nám zavoláte a my pro Vás přijedeme. Již nyní se na Vás těšíme.

Kontaktní informace:

Adresa : Jadrinja IV. 61
Obec: Jadrinja
Region: Jadria
Telefon: neuvedeno
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Nábízíme pronájem dvou luxusních apartmánů. První patro apartmán 4+1, který má WC, kuchyň malý obývák a dva samostatné pokoje jejichž vybavení odpovídá luxusu tří hvězdiček, které naše apartmány právem dostaly od komise turistického ruchu. Jejich doplňkovému vybavení neschází TV, radio, sat a internet. Součástí apartmánu v prvním patře je i prostorná terasa vhodná jak k odpočinku tak k jídlu. V přízemí máme druhý apartmán, který je o velikosti 6+1. Tento apartmán má rovněž WC, velikou kuchyň a veliký obývák vedle uvedeného má rovněž tři samostatné pokoje jejichž vybavení opět odpovídá luxusu tří hvězdiček. Do dalšího vybavení patří TV, radio, sat a internet. Součástí apartmánu v přízemí je prostorná terasa vhodná jak k odpočinku tak k jídlu. Naše nabídka je zaměřena na naprostou spokojenost našich hostů. Cena našich apartmánů odpovídá jejich kvalitě a jsme připraveni s Vámi o ní hovořit.

Speciality:

Oba naše apartmány byly postaveny tak, aby je bylo možno užívat celoročně proto doufáme, že tuto možnost v plném rozsahu využijete. Máte k dispozici jak plnou klimatizaci tak i topení a zateplení celé nemovitosti. Vyzkoušejte pohodu a klid jara či podzimu na našich plážích v Jadrinje.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz