Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoSplitská rivieraKaštela

Apartmány Maljković

Záznam číslo: 684

Vzdálenost od moře:
100 m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
Ano hlídané.
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ne
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
an , hr
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

U restaurace Agava dolů k moři a v případě cesty letadlem si pro Vás přijedeme. V případě problémů volejte a my si pro Vás, rádi přijedeme.

Kontaktní informace:

Adresa : Javorska 6
Obec: Kaštel Stafilić
Region: Kaštela
Telefon: .+38521235041, mob:00385912121017
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Nabízime pět pokojů dohromady pro 11osob, čtyři samostatné koupelny s WC, kuchyň s obývákem o velikosti 40m2, všechny pokoje mají TV+SAT a tři pokoje mají vstup na balkon. K dispozici je našim hostům i veliká terasa 35m2 se samostatným vstupem. Naše město je jednoznačným turistickým centrem, které se nachází přímo na pobřeží stejnojmenného mořského zálivu. Je rovněž na půli cesty mezi Trogirem a Splitem. Bohatá minulost našeho města Kaštela se datuje již od 7 století našeho letopočtu což znamená, že naše město je historickou a kulturní Meccou místní Sptlitské riviéry s řadou kulturních a historických památek. Naše slunce, příjemné mediteránské klima, písečné pláže ohraničené přirozeně rostoucími borovými háji, to vše spolu vytváří ideální prostředí pro oddech. V blízkosti našeho domu je písečná pláž (100m), restaurant (100m), market (100m), supermarket (300m). Ambulance, pošta, rekreační a sportovní středisko vše do (1000m).

Speciality:

Pro každého hosta je připraveno ovoce a zelenina z naší zahrady, víno, prošek, používání grilu, víno, rakija, olivový olej a na podzim i pomoc při trhání vína jako atrakce. Možnost poznávacích výletů, výletů lodí, rafting, pochody, canyoning a ostatní možnosti, vše dle zájmu hostů.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz