Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoOstrovyOstrov Hvar

Apartmány Grgičević

Záznam číslo: 877

Vzdálenost od moře:
30m
Bezbariérový:
ano
Parkování:
vlastní u domu
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ano
Domluvíte se:
česky, anglicky, německy, italsky, slovensky,
Kontaktovat majitele:

Kde nás najdete:

Točna GPS pozicija: λ : 43.17122, φ: 16.69063. 300 metrů od hotelu Fontána směr Vrbovske

Kontaktní informace:

Adresa : Vitarnja, 21465 Jelsa
Obec: Jelsa
Region: Ostrov Hvar
Telefon: +385 97 798 9777 , +385 97 794 2942
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Jelsa se nachází v zátoce na severním pobřeží ostrova Hvar, který se svým mírným podnebím, historickým a kulturní dědictvím a jedinečnou vegetací  může být zařazen mezi nejkrásnější ostrovy na světě. Ze všech míst na ostrově jso nejkrásnější pláže v Jelse.


Dům se nachází v klidné části Jelsy a je 30 metrů od moře a kamenité pláže a také nedaleko od domova existuje několik malých písečných a oblázkových pláží. Kolem domu je zahrada, v níž jsou olivy, fíky, granátová jablka, citrony, rozmarýn ... a v blízkosti domu je les. Všechny tyto rostliny spolu s blízkostí moře přispívájí k jedinečnému relaxačnímu a příjemnému aroma.

Nabízíme k ubytování 3 studioapartmány a 2 velké Apt.

Studiové apartmány jsou umístěny v přízemí. Každý apartmán má ložnici se 2 lůžky a jednou přistýlkou, koupelnaou a kuchyní. V přední části studia je terasa se stoly  židlemi a zahrada s palmamy  a WiFi internet. V každém pokoji je stropní ventilátor.Apartmán AP4 se nachází v prvním patře. Apartmán má dvě ložnice a kuchyňku. Každý pokoj má 2 lužka a jednu přistýlka, lednice, WC a balkon. Balkon má výhled na moře přes palmy v zahradě. Hosté mohou využít gril a WiFi internet. Všechny pokoje mají také stropní ventilátor. Je také možné si pronajmout pouze jeden pokoj místo celého apartmánu.


Apartmán AP5 se nachází v prvním patře. Apartmán má dvě ložnice, velkou kuchyň s jídelnou, obývací pokoj a dvě toalety. Oba pokoje jsou dvoulůžkové, jeden z pokojů má také možnost přistýlky. Balkon má výhled na moře a zahradu s palmamy. Kuchyň je plně vybavena. Obývací pokoj je vybaven LCD TV a pohovka, která může být jako další dvě přistýlky. K apartmanu je terasa a v pokojích jsou rovněž stropní ventilátory.

Zahradní gril k dispozici pro hosty.

 

Speciality:

Čisté moře, borovicový les. Levné ubytovaní na jednom z nejkrásnějších ostrovů. Last - květen, červen "Levné ubytování na jednom z nejkrásnějších ostrovů na světě."

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz