Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoOstrovyOstrov Pašman

APARTMANI ANTICA I JAKOV PEDIŠIĆ

Záznam číslo: 439

Vzdálenost od moře:
10m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ano
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ne
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
chorvatsky, italsky, anglicky, pomalu česky a německy
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

První sjezd do Pašmanu od TKONU sjedete až k moři, stále kolem pláží až nakonec. Přijedete přímo před první dům. Druhý dům a autokemp se nachází hned vedle kostela cca 150 m dále – poslední možnou odbočkou před prvním domem doleva a budete se držet vpravo

Kontaktní informace:

Adresa : Pašman
Obec: Pašman
Region: Ostrov Pašman
Telefon: +38523260231, +38523260381,
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Majitel má k dipspozici hostům dva domy a autocamp přímo u moře ( cca 10m) První dům viz foto 1 nabízí 1 x třípokojový apartmán ( 2+2+ (2+1)) tzn dva pokoje po dvou lůžkách a jeden pokoj se třemi lůžky. 1 x dvoupokojový apartmán a 2 x jednopokojový apartmán. Všechny tyto ap mají vlastní koupelnu s wc, plně vybavenou kuchyni, TV, SAT a balkon s pohledem na moře. Druhý dům cca 150 m vedle nabízí 2 x dvoupokojový ap a 3 x jednopokojový ap Opět vybaveno kuchyní, koupelnou s wc, TV, SAT a terasou s pohledem na moře. Možností je ubytování v autokempu který se nachází hned vedle druhého domu. Po dohodě možnost snídaní. Vlastní pláž, přístaviště pro lodě. Vhodné pro rodiny s dětmi. Oba domy jsou obklopeny zelení . Velmi klidné prostředí a vsřícný majitel.

Speciality:

Domácí výroba vína, rakije, pršutu, speciality domácí kuchyně, možnost výletů na naší lodi v případě zájmu možnost pronájmu kotviště pro Vaši loď. Vlastníme svoji pláž.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz