Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoOstrovyOstrov Pašman

APARTMÁNY MERA

Záznam číslo: 445

Vzdálenost od moře:
10m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ano
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ne
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
chorvatsky, anglicky, pomalu česky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Do našeho města dojedete trajektem s Biogradu do Tkonu v přístavišti ve městě Tkon se prosím dejte směrem na Preko po 1000m u starého mostu zatočte doprava k moři. V případě problémů nám zavolejte a my si pro Vás ihned dojedeme. Již se na Vás těšíme!

Kontaktní informace:

Adresa : UGRINIĆ 467
Obec: UGRINIĆ
Region: Ostrov Pašman
Telefon: neuvedeno
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Naše apartmány se nachází na zeleném ostrově Pašman ve městě Ugrinić, které se rozprostírá u staré Lučice a na úpatí hory Ćokovac kde se rovněž nachází benediktinský klášter. V naší nabídce máme dva třípokojové apartmány. První je pro sedm osob má kuchyň, koupelnu se sprchou a vanou dále s WC a samostatným WC. Velkou terasou s pohledem na moře a možností stolování. Druhý apartmán má šest lůžek, kuchyň s velkým obývacím pokojem, koupelnu s WC a sprchou, dva balkóny jeden s pohledem na moře a možností stolování. Naše služby Vám hostům nabízíme v předsezóně sezóně i posezóně.

Speciality:

Můžeme Vás odvés na výlet naší lodí a a vzít Vás na rybolov. Můžete užívat plodů maší zahrady, rakije a vína. Dále nabízíme pronájem kol, gril, a rybí speciality.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz