Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoOstrovyOstrov Pašman

APARTMÁNY MIJIĆ ŽELJKO

Záznam číslo: 443

Vzdálenost od moře:
na moři
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ano
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
chorvatsky, anglicky, pomalu česky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Dojedete k nám trajektem ve směru Zadar Preko, u mostu, který spojuje ostrovy Pašman a Ugljan odbočíte doprava do páté ulice a jedete až k moři. Tam nám zavolejte a my si pro Vás ihned přijedeme.

Kontaktní informace:

Adresa : KOD MOSTA, GLADUŠA
Obec: ŽDRELAC
Region: Ostrov Pašman
Telefon: neuvedeno
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Naše nemovitost se nachází na zadní straně ostrova Pašman v blízkosti mostu, který spojuje ostrovy Ugljan a Pašman. Z naší vily je pohled přímo na ostrovy Národního parku Kornati. Vila se nachází přímo u moře a z naší zahrady je stezka přímo do moře a na pláž. V nabídce máme dva apartmány. Jeden je třípokojový se šesti lůžky, kuchyň, obývací pokoj, koupelna s WC a terasa s pohledem na moře a možností stolování. Druhý apartmán má čtyři pokoje s osmi lůžky, kuchyň, obývací pokoj, koupelna se samostatným WC a balkón s terasou a pohledem na moře a možností stolování. Naše nabídky platí jak pro předsezónu, tak i sezónu a posezónu.

Speciality:

Máme plnou zahradu zeleně, ve které můžete nerušeně odpočívat. Na zahradě je zahradní sprcha, gril, zahradní nábytek, můžete si dovést svoji loď a budete mít hlídané kotviště, nabízíme taky projížďky po moři naši lodí.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz