Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoOstrovyOstrov Pašman

KUĆA ZA ODMOR KROKANTA

Záznam číslo: 441

Vzdálenost od moře:
30m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ano
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
německy, anglicky, italsky, pomalu česky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Na nás ostrov se dostanete trajektem Zadar - Preko, za mostem, který spojuje ostrovy Ugljan a Pašman odbočíte do páté ulice na pravé straně. Zavolejte nám a my si pro Vás přijedeme kam bude potřeba.

Kontaktní informace:

Adresa : KOD MOSTA, GLADUŠA 15
Obec: ŽDRELAC
Region: Ostrov Pašman
Telefon: neuvedeno
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Naše Kuča za odmor je ideální nemovitostí, ve které Vás ubytování jistě nadchne a to na tolik, že doufáme v to, že ve Vás nalezneme nové stálé hosty. Nás najdete u samého mostu Ždrelac, který spojuje ostrovy Ugljan a Pašman. Každý den kolem Ždrelacu projede celá řada jachet a lodí. Z naší vily a naší vlastní pláže máte jako naši hosté fantastický pohled na okolní ostrovy, které spadají do Národního parku Kornati. V naší nabídce na ubytování máme v podstatě celou vilu, která má dvě patra dohromady 168m2 a okolím. Ve vile je kuchyň, dva obývací pokoje, sedm ložnic, kdy každá umožňuje ubytování pro 2 osoby a jedna ložnice pro 2+1 osoby, dohromady tedy ubytování pro 15 osob. Tři pokoje mají umývadlo a zrcadlo. Dále jsou ve vile k dispozici hostům tři koupelny a WC. Celá vila je naprosto ponořena do zeleně a bylin, které vytváří dokonalá zákoutí pro oddych a odpočinek.

Speciality:

Na našem ostrově jsou horské stezky pro kola, můžeme Vám pomoci zorganizovat výlety lodí na kornatské ostrovy. Možnost mytí nádobí. Plody z naší zahrady.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz