Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraPakoštane

Apartmány KARABA

Záznam číslo: 500

Vzdálenost od moře:
400m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ANO hlídané
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
chorvatsky, anglicky, francouzsky, italsky, pomalu česky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Dojedetete do městečka Pakoštane a najděte autocamp CLUB MEDITERANE k tomu dojedete a zavolejte nám my si pro Vás dojedeme. Volejte i v případě jakého koli problému.

Kontaktní informace:

Adresa : Bruna Bušiča 116
Obec: Pakoštane
Region: Pakoštane
Telefon: +38523381422, +38598273530, +38598361002
Fax: +38523381979

Popis nabídky:

Máme pro Vás naše hosty velmi kvalitní nabídku osmi apartmánů z nichž první dva jsou stejné, a to dvoupokojové, kdy mají dvě ložnice a v obývacím pokoji mají další dvě lůžka, celkově jsou tedy vhodné pro šest osob. Dále mají tyto apartmány koupelnu, WC a terasu na které je možno stolovat, TV, SAT, velká lednice, topení, kompletní vybavení kuchyně, ručníky, povlečení. Třetí a čtvrtý apartmán je jednopokojový, tedy jedna ložnice, kuchyň s obývacím pokojem, koupelna a WC, možnost užívaní zahradní terasy na které je možno stolovat, TV, SAT, velká lednice, topení, kompletní vybavení kuchyně, ručníky, povlečení celkově vhodný pro čtyři osoby. Pátý až osmý apartmán jsou studio-apartmány s tím, že první dva jsou studia pro dvě osoby a druhé dva jsou studia pro 2+1. Jejich vybavení je kuchyň, koupelna a WC, TV, SAT, topení a každý má svůj samostatný balkón-terasu. Omluvte nás doposud nemáme vlastní emailovou adresu a proto nám byla uvedená adresa propůjčena, v případě toho, že nám pošlete na tuto uvedenou adresu zprávu, prosíme přesně uveďte jméno našeho apartmánu a město ve kterém se nachází, aby nám mohla být zpráva od Vás předána. Předem děkujeme a těšíme se na Vás. Naše nabídka je vhodná pro celoroční rekreační pobyty.

Speciality:

Velký prostor pro děti, naše apartmány umožňují nerušený odpočinek jak pro rodiny s dětmi, tak pro více rodin. Gril, olivový olej, víno, rakije. Cyklostezka, rybolov, pronájmy lodí, kol, skůtrů, alternativně možnost využít i pořádání výletů na okolní ostrovy.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz