Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraPakoštane

Apartmány LAURA

Záznam číslo: 535

Vzdálenost od moře:
150m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ano hlídané
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
chorvatsky, anglicky, italsky, francouzsky, pomalu česky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Dojedetete do městečka Pakoštane do centra a zavolejte nám my si pro Vás dojedeme. Volejte i v případě jakéhokoli problému.

Kontaktní informace:

Adresa : Dr. Ante Starčevića 31
Obec: Pakoštane
Region: Pakoštane
Telefon: +38523381244, +38523381362,
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Máme pro naše hosty kvalitní nabídku čtyř apartmánů, jeednoho studio apartmánu a jednoho pokoje.První apartmán je třípokojový, to znamená tři ložnice, celkově je vhodný až pro 8 osob. Dále má tento apartmán, kuchyň, obývací pokoj,klimatizaci, dvě koupelny, dvě WC, terasu se zahradním altánem kde je možno stolovat, TV, SAT, velká lednice, kompletní vybavení kuchyně, ručníky, povlečení. Druhý a třetí apartmán jsou dvoupokojové, tedy dvě ložnice, kuchyň, obývací pokoj, koupelna a WC, možnost užívaní terasy na které je možno stolovat a má super pohled na moře, TV, SAT, velká lednice, kompletní vybavení kuchyně, ručníky, povlečení. Čtvrtý apartmán je jednopokojový s tím, že má jednu ložnici, kuchyň s obývacím pokojem, koupelnu, WC, balkon s pohledem na moře. Dále máme v naší nabídce ubytování v jednom pokoji a jednom studio apartmánu.Studi apartmán klasicky vybaven jako apartmány. Pokoj vybaven super koupelnou s WC a perfektní terasou s možností stolování a exklusivním pohledem na moře. V tomto pokoji však není kuchyň, pouze lednička. Předem děkujeme a těšíme se na Vás.

Speciality:

Velká zahrada pro děti, naše vila umožňuje nerušený odpočinek jak pro rodiny s dětmi, tak pro více rodin, vhodné rovněž pro starší páry v předsezóně a podsezóně. Gril, olivový olej, víno, rakije. V naší nabídce je naprostá izolace od okolí což zejména ocení rodiče dětí. Zastřešený parking.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz