Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraPakoštane

Apartmány MIRA ČUDINA

Záznam číslo: 483

Vzdálenost od moře:
50m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ANO hlídané
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
chorvatsky, anglicky, italsky, německy, pomalu česky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Dojedetete do městečka Pakoštane a dáte se směrem ke kostelu, ke kterému když dojedete tak nám zavoláte a my si pro Vás dojedeme. Volejte i v případě jakéhokoli problému.

Kontaktní informace:

Adresa : Kneza Domagoja 2
Obec: Pakoštane
Region: Pakoštane
Telefon: +38523381053, +38598513150
Fax: +38523381053

Popis nabídky:

Máme pro naše hosty kvalitní nabídku deseti apartmánů z nichž první tři jsou klasické studio-aparmány vhodné pro ubytování max 2+1, s balkónem, který má pohled na moře. Další dva apartmány jsou jednopokojové max pro 2+2 osoby. Tyto dva apartmány mají jednu ložnici, kuchyň, koupelnu a WC, samostatný balkón, TV. Další dva apartmány jsou rovněž jednopokojové, avšak s ubytovací kapacitou 2+3. Tyto dva apartmány mají rovněž jednu ložnici, kuchyň, koupelnu a WC, samostatný balkón, TV, SAT, KLIMA. Dále máme dva apartmány třípokojové, které mají tři ložnice, kuchyň s obývacím pokojem, tři koupelny s WC a tři samostatné balkóny. Závěrem máme pro Vás naše hosty jeden dvoupokojový apartmán pro 4+2. Tento apartmán má vlastní kuchyň, koupelnu s WC a balkón.

Speciality:

Velká zahrada pro děti, naše vila umožňuje nerušený odpočinek jak pro rodiny s dětmi, tak pro více rodin. Gril, olivový olej, víno, rakije, pršut, zelenina a ovoce ze zahrady, pronájem kol, organizování výletů. V našem objektu jsem pro Vás naše hosty postavili společenskou místnost s TV.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz