Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraPakoštane

Auto CAMP - KARABA

Záznam číslo: 499

Vzdálenost od moře:
400m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ANO hlídané
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
chorvatsky, anglicky, francouzsky, italsky, pomalu česky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Dojedetete do městečka Pakoštane a najděte autocamp CLUB MEDITERANE k tomu dojedete a zavolejte nám my si pro Vás dojedeme. Volejte i v případě jakéhokoli problému.

Kontaktní informace:

Adresa : Bruna Bušiča 116
Obec: Pakoštane
Region: Pakoštane
Telefon: +38523381422, +38598273530, +38598361002
Fax: +38523381979

Popis nabídky:

Nabízíme Vám ubytování v prostředí našeho auto kempu v Pakoštane. Náš kemp je přizpůsoben celému spektru hostů, a to od těch nejnáročnějších, kteří chtějí pohodlí a luxusní servis až po ty, kteří hledají klid borového háje, ve kterém se náš kemp rozprostírá. Celkově našim hostům nabízíme 35 stanovacích míst, které jsou v našem kempu rovnoměrně rozmístěny na rozloze 3.800m². Každé ráno Vám jako hostům své pěvecké umění předvede celá řada ptačích osadníků našeho turistického ráje a tím Vás zcela jistě naladí na notu Vašeho odpočinku. Součástí našeho servisu pro Vás jako hosty jsou zcela automaticky sprchy, WC, prádelna a jídelna. Z technických údajů je nutno uvést, že kemp je plně elektrifikován a na jeho půdě se nachází pět kvalitních odběrných stanovišť 220V s devíti přípojkami, to znamená 45 odběrných míst. V našem kempu je rovněž k dispozici možnost propůjčení ledničky. Ceny pobytu za období do 30.06. a od 01.09. jsou od sezónních cen nižší o 10%, dále jsou rovněž vytvořeny snížené ceny na předsezónu a posezónu tedy od 01.06. do 01.07. a od 01.09. do 15.09. Na období naší plné sezóny máme pro Vás naše hosty připraveny cenovou bombu, a to v podobě skutečně nejnižších cen v okolí. Tedy v sezónu platí dospělí 20,- kuna, děti 5-15 let 18,- kuna, auto 20,- kuna, karavan 25,-kuna a připojení k síti stojí 20,- kuna, kempové auto 30,- kuna, stan 22,- kuna, motorka 15,- kuna, autobus 40,- kuna, za domácího mazlíčka u nás v kempu zaplatíte v sezóně za každý den 10,- kun. Všechny ostatní informace dostanete při telefonickém rozhovoru s námi či prostřednictvím emailu, kdy jsme připraveni Vám poskytnout i osobní ceny a nabídku. Jako speciální nabídku pro Vás naše hosty máme možnost celoročního pronájmu místa pro váš přívěs s tím, že cena této služby je 1000,-EUR, za jeden rok s tím, že v ceně je parkování na vybraném místě přívod energie a celoroční hlídání Vašeho přívěsu.

Speciality:

Velký prostor pro děti, náš kemp umožňuje nerušený odpočinek jak pro rodiny s dětmi, tak pro větší skupiny. Gril, olivový olej, víno, rakije. Cyklostezka, rybolov, pronájmy lodí, kol, skůtrů, alternativně možnost využít i pořádání výletů na okolní ostrovy.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz