Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraPakoštane

Pension MIKIĆ

Záznam číslo: 534

Vzdálenost od moře:
150m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ano hlídané
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ne
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
chorvatsky, anglicky, pomalu česky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Dojedetete do městečka Pakoštane do centra a zavolejte nám my si pro Vás dojedeme. Volejte i v případě jakéhokoli problému.

Kontaktní informace:

Adresa : Kardinála Stepinca 45
Obec: Pakoštane
Region: Pakoštane
Telefon: neuvedeno
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Máme pro naše hosty jedinečnou nabídku patnácti pokojů v našem pensionu. Každý pokoj je dvoulůžkový s možností využití přistýlky. Pokoje mají koupelnu a WC, možnost užívání terasy na které je možno stolovat. Jsou k dispozici rovněž balkóny s překrásným pohledem na moře. Pokoje mají kompletní vybavení ručníky, povlečení. V objektu je rovněž velmi zajímavá restaurace s pohledem na moře, která je k dispozici našim hostům. Součástí naší restaurace je rovněž perfektní zastřešená terasa. V naší restauraci je možno dohodnout polopenzi i plné penze. Náš penzión je vhodný pro agentury, jednotlivce i menší skupiny. Jako personál se snažíme vyhovět přáním všech našich klientů. Nyní nemáme vlastní emailovou adresu a proto nám byla uvedená adresa propůjčena, v případě toho, že nám pošlete na tuto uvedenou adresu zprávu, prosíme přesně uveďte jméno našeho apartmánu a město ve kterém se nachází, aby nám mohla být zpráva od Vás předána. Předem děkujeme a těšíme se na Vás.

Speciality:

Velká zahrada pro děti, naše vila umožňuje nerušený odpočinek jak pro rodiny s dětmi, tak pro více rodin. Gril, olivový olej, víno, rakije, speciality dalmatinské kuchyně. Naše druhá email adresa je: novinet@email.cz

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz