Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoSplitská rivieraPodstrana

Apartmány NEDA

Záznam číslo: 618

Vzdálenost od moře:
25m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ANO hlídané i pro autobus.
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ne
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
pomalu česky, CH, AN, N, ITA
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Při jízdě od města Split na Makarskou dojedetete po 6 Km do městečka Postrana a po levé straně tabuli Penzion NEDA. Volejte i v případě jakéhokoli problému.

Kontaktní informace:

Adresa : Cesta Mutogras 47
Obec: Podstrana
Region: Podstrana
Telefon: +38521330373, +385917317125,+385915584369,
Fax: +38521330373,

Popis nabídky:

Máme pro naše hosty kvalitní nabídku sedmi apartmánů a pěti pokojů. Čtyři pokoje jsou dvoulůžkové a jeden je třílůžkový. Dále máme tři studio apartnány, kdy dva jsou čtyřlůžkové a jeden je třílůžkový. Dále máme čtyři veliké apartmány, každý pro pět nebo pro šest osob, po dohodě možnost přistýlky. Mají klimu a sat. Tyto mají rovněž video, terasy a pohled na moře a vlastní pračku. Naše pokoje mají jedinečný pohled na moře. Každý pokoj má terasu. Uvnitř každého pokoje je rovněž koupelna s WC, TV, SAT. K dispozici je hostům rovněž samostatné užívání pračky na prádlo. Dále naši hosté mohou využívat zahradní terasu s grilem. Vám našim hostům chceme jen říci, že kvalitu našich pokojů a apartmánů dokresluje fakt, že do minulého roku naši vilu užíval český konzulát. Vedle výše uvedeného Vám ještě můžeme uvést, že po vaší objednávce jsme připraveni Vám zajistit i stravu v podobě polopenze. Naše ubytování je vhodné pro celkem 40 osob. Doposud nemáme vlastní e-mail adresu proto nám byla uvedená adresa propůjčena. V případě, že nám budete psát zprávu nebo objednávku, prosím uvedte přesný název a adresu našich apartmánů, aby nám mohla být zpráva předána.

Speciality:

Možnost stravování přímo v komplexu po domluvě je možné si zakoupit jak polopenzi tak i plnou penzi. Naše nabídka je super a ceny jsou velmi přijatelné, a to zejména pro předsezónu i pro posezónu. Nabízíme rovněž skupinové slevy pro školení, semináře a firemní akce. Gril, ovoce zelenina, domácí olivový olej, rakije, tématické a poznávací výlety lodí.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz