Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoSplitská rivieraSplit

Byt ve Splitu

Záznam číslo: 894

Vzdálenost od moře:
neuvedeno
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
u domu
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ne
Internet / wi-fi:
Ano
Domluvíte se:
česky, chorvatsky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

popíše majitel

Kontaktní informace:

Adresa : neuvedeno
Obec: neuvedeno
Region: Split
Telefon: +38521699476, +38521317994
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

 Nabízíme k pronájmu byt ve Splitu , 2 pokokoje , 4 postele, kuchyň , obyvák , balkon s terasou, 2XTV sat parkování u domu. Do centra 500m . Klimatizace. 70 euro den

Split, starořímské město, vyrostlo kolem paláce, který dal vystavět římský císař Dioklecián před 1700 lety, protože zde chtěl prožít poslední léta svého života. Diokleciánův palác a četné památky z římských dob se zachovaly dodnes; v areálu paláce se nachází i katedrála, která byla na mauzoleu císaře Diokleciána vystavěna v 7. století; byla pojmenována po patronu města Splitu, svatém Domniovi (sv. Duje). V zachovalé části paláce, ve sklepeních, se konají různé akce, jako například Diokleciánovy večery a večery chorvatské hudby. Zvlášť impresivní je provedení opery Aidy na Peristilu v rámci Splitských letních her. Dnes je Diokleciánův palác jedinečným areálem paláce na světě, který je stále ještě obydlený - již 1700 let tady obyvatelé Splitu žijí.

Na riviéře jsou pláže pro každého. V okolí Splitu na vás čekají většinou oblázkové pláže a kolem hotelů jsou betonové terasy. Známá splitská pláž Bacvice je písčitá a najdete ji přímo ve středu města

Speciality:

Pláž Bacvice je nejoblíbenějším koupacím střediskem ve Splitu. Během celého roku tu můžete vidět odvážné plavce a hráče piciginu, který je nejoblíbenějším letním sportem ve Splitu. Pláž byla oceněna „Modrou vlajkou“, která je symbolem kvality moře a životního prostředí. Pláž je písčitá s dlážděnými částmi nabízejícími přístup i pro tělesně postižené. Blízko se nacházejí bary, restaurace a pekařství, kde se můžete posilnit rozmanitým jídlem a pitím v parných letních dnech. Pláž Bacvice je hlídána profesionálními a vyškolenými plavčíky, takže můžete odpočívat na slunci, zatímco Vaše děti si hrají na pláži. Pro ty, kteří si nenechají ujít zábavu, tu je plážový klub „Tropic“, který by si neměli nechat ujít, mohou se zde bavit až do brzkých ranních hodin.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz