Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraVodice

ARAUSA tours - turistická agentura

Záznam číslo: 640

Vzdálenost od moře:
na moři
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
U nás je všechno prakování hlídané
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
CH, AN, N, ITA, pomalu česky, v podstatě všechny dostupné jazyky
Kontaktovat majitele:
www stránky:

Kde nás najdete:

Při vjezdu do městečka Vodice hledejte SRIMU nemůžete minout v případě problémů nám zavolejte.

Kontaktní informace:

Adresa : Nikole Tesle 23
Obec: Vodice
Region: Vodice
Telefon: +385 22 443 084
Fax: +385 22 443 084

Popis nabídky:

O nás. Jsme rovněž tipiskou regionální agenturou, která je okolím a především našimi hosty vnímána jako tradiční profesionální partner turistického ruchu na područí Vodice a Šibeníku. Více informací o nás dostanete na naší níže uvedené vebové adrese-prosím klikněte tam a otevře se Vám naše přímá nabídka. Zajišťujeme pro naše hosty naprosto celý servis od dopravy a ubytování, přez výlety poznávacího a odpočinkového chrakteru až po všechny možné dodatkové nabídky jako npř nájem, vodníh skůtrů, cestovních skůtrů, lodí , šlapadel, kol, atd. Více informací dostanete na naší veb straně kde stačí kliknout myší. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního soukromého ubytování ve městečcích v područí Vodice a v jejim nejbližším okolí. Jsme však připraveni doporučit Vám našim hostům i jiné destinace dle Vašeho vlastního výběru, neboť v každé ze skutečně turisticky zajímavých destinacích máme své, praxí vyzkoušené partnery. Na tyto stránky jsme postavili svoji nabídku ve sneze zpřístupnit se Vám a doufáme, že se nám to podařiloneboť nabízíme krom kvalitního a cenově velmi zajímavého ubytování i řadu doprovodných nabíde jako například, rafting na řece Zelmanja, pronájem lodi s kapitánem, jako dovolenou na lodi, pronájem skůtrů a jízdních kol atd. Naše všestranot tkví ve skutečnosti, že nás praxe naučila, že dovolená u moře, není jen ubytování v hotelu či apartmánu, ale spokojenost hosta s celým servisem, který doprovází pobyt u moře. O dva řádky níže najdete naši veb adresu a když na tuto kliknete, dostanete vyčerpávající informace o nabídce ARAUSA TOURS. Věříme, že si naši stranu zalíbíte a přijedete s ní k nám do Chorvatska Za Agenturu ARAUSA TOURS se na Vás upřímně těšíme-více prosíme klikněte na naši veb stranu.

Speciality:

Kvalitního a cenově velmi zajímavého ubytování v oblasti Vodické riviéry i řadu doprovodných nabídek jako například: výlety lodí na okolní ostrovy s občerstvením i plnou penzí, rafting na řece Zelmanja, pronájem lodi s kapitánem, jako dovolenou na lodi, pronájem skůtrů a jízdních kol. Vše ostatní je uvedeno na naší internetové straně jejíž veb adresa je uvedena výše a stačínani pouze kliknout myší. moc se na vás těšíme.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz