Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraVodice

Auto-camp DOM

Záznam číslo: 670

Vzdálenost od moře:
přímo u moře-do 50m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ANO hlídané přímo v objektu
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
CH, AN, pomalu česky, pomalu ITA, - jistě se domluvíme.
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Přijedete do městečka Vodice a ptejte se na Srimu - kemp DOM, V případě problémů zavolejte nám a my si pro Vás dojedeme-počkejte nás ve Vodici na benzínové stanici.

Kontaktní informace:

Adresa : Srima III-53
Obec: Vodice
Region: Vodice
Telefon: 0038522440345, mob: 00385981941155,
Fax: 0038522440345,

Popis nabídky:

Nabízíme Vám našim hostům ubytování v našem Auto-campu DOM, který najdete v srdci vodické riviéry , a to na Srimě. Rozlohou patří náš kemp spíše do kategorie rodinných kempů, kdy především my se zaměřujeme na to abychom našim nabídly maximální pohodlí v těsné blízkosti moře. Klasifikace našeho kempu je tři hvezdičky a svojim pohodlím Vám bude velmi vyhovovat. Kemp je vhodný pro cca dvacet parkovacích mí pro karavany či velké stany. Každé místo má zhruba 100m2. Kemp je velmi vhodný zejména pro rodiny s dětmi, které chtějí svoji dovolenou strávit v blízkosti moře a v pohodlí vodické riviéry. Vzhledem ke skutečnosti, že ze zaměřujeme především na kvalitu vnímáme jako důležité nejen ubytování našich hostů , ale i rozsah doprovodných nabídek, které musí kvalitní dovolenou doprovázet. Bližší nabídku našeho ubytování získáte , když přejdete na neši vebovou adresu, kterou najdete níže. Svůj pobyt u nás si můžete rezervovat , telefonicky na výše uvedených tel číslech , dále faxem, či emailem. Věříme že si naši stránku zalíbíte a s Vašimi přáteli nás navštívíte. Bližší nabídku našeho ubytování získáte , když přejdete na neši vebovou adresu, kterou najdete níže. Již dnes se na Vás těšíme. Závěrem si dovolujeme rovněž uvést, že v případě zájmu jsme připraveni vstoupit do jednání rovněž z větší agenturou, která by náš kemp chtěla plnit, či zakoupit na celou sezónu.

Speciality:

Pronájem lodí s kapitánem i bez, pronájem vodních skůtrů a šlapadel, pronájem zahradního nábytku, cestovních skůtrů. Dále do naší nabídky patří realizace poznávacích výletů na okolní ostrovy a do Národního KRKA. V celém našem kempu je možnos užití grilu, prodej domácího vína, olivový olej, rakie, spcialit domácí kuchyně. Všechny speciality ze sladkovodních a mořských ryb. Po dohodě je možno nabídnout objektu kempu za velmi zajímavou cenu speciality pod pekou-místní telelná úprava masa-musíte zkusit.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz