Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraZablača u Šibeniku

Apartmány MARY

Záznam číslo: 379

Vzdálenost od moře:
250m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
hlídané
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ne
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
anglicky, německy, pomalu česky
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Při vjezdu do městečka Zablača ve směru od magistrály Šibeník Split se dáte do prava a dojedete od uvedené odbočky asi po 800m k naší Vile. V případě jakéhokoli problému ihned nám zavoláte a my si pro Vás přijedeme. Přes cestu u Hotelu SOLARIS.

Kontaktní informace:

Adresa : Podsolarsko 56
Obec: Zablača-Šibenik
Region: Zablača u Šibeniku
Telefon: +38522350583, +38598551851, +38598642033
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Nabízíme Vám našim hostům, ubytování v našich dvou apartmánech, které jsou situovány jako obytná patra v naší Vile. Každý jeden apartmán se tedy nachází na samostatnám patře. První apartmán se nachází ve zvyšeném přízemí je čtyřpokojový a do jeho vybavení patří plně a zcela funkčně vybavená kuchyň, koupelna s vanou, WC a automatická pračka. Dále je součástí uvedeného apartmánu rovněž terasa s pohledem na moře a velký obývák s jídelnou a vlastní terasa samozřejmě s pohledem na moře. Druhý apartmán se nachází v prvním patře a je rovněž čtyřpokojový, kdy do jeho vybavení patří plně a zcela funkčně vybavená kuchyň, koupelna, WC a automatická pračka. Dále jsou součástí uvedeného apartmánu rovněž dvě terasy s neopakovatelným pohledem na moře a velký obývák s jídelnou. Každý apartmán má vlastní TV, a ventylátory pro případ velkých teplot. Každý z uvedených aprtmánů má deset lůžek s možností dvou pomocných lůžek. Dohromady jsme tedy v naší vile schopni ubytovat dvacetčtyři osob. Vzhledem ke skutečnosti, že jako domácí nemáme dosud k dispozici email, je námi uváděná emailová adresa přímo na vlastníky stránek v případě Vašeho zájmu o bližší informace o naší nabídce Vás tedy prosíme o uvedení přisného názvu naší Vili i s adresou tak, aby nám mohla být Vaše zpráva bezprostředně doručena.

Speciality:

Naše vila je vhodná zejména pro pobyt cíce zpřátelených rodin s dětmi, kteří chtějí a zároveň odceňují ubytování v jedné vile. Gril, domácí víno, rakie, Prošek, olivový olej.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz