Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoZadarsko-Šibenická rivieraZablača u Šibeniku

Villa PLAVI BISER

Záznam číslo: 380

Vzdálenost od moře:
100m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
hlídané
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
chorvatsky, anglicky, německy, pomalu česky
Kontaktovat majitele:
www stránky:

Kde nás najdete:

Při příjezdu do Městečka Zablača ve směru od magystrály Šbeník - Split zahněte do prava a pop cca 400m dojedete k nasí vile v případě problémů zavolejte my si pro Vás dojedeme.

Kontaktní informace:

Adresa : Podsolarska b.b. Zablača
Obec: Zablača-Šibenik
Region: Zablača u Šibeniku
Telefon: +38522351581
Fax: +385351930

Popis nabídky:

Jsme velmi rádi, že Vás zaujala naše Vila, která Vám hodtům nabízí exlusivní ubytování pro cca 37 osob. Uvedená ubytovací kapacita se nachází v našich devíti apartmánech, kdy šest apartmánů je čtyřlůžkových s možností přistýlky, dále máme tři studio aprtmány z nichž dva jsou pro dvě osoby a jeden je pro dvě osoby s možností přistýlky. Naše vila je novostavba a jako taková byla od počátku projektovaná jako exklusivní místo pro odpočinek i těch nejnáročnějších klientů. Všechny naše apartnány jsou vybaveny ve vysoké úrovni, tak byby bylo pro naše hosty zajištěno maximální pohodlí a konfort. Nábytek v apartmánech, vybavení kuchyní, WC i terasy v apartmánech jsou velmi exklusivní. Předností naší vily je však kromě klimatizace i kvalitní tepelná izolace nemovitosti a ústřední topení-vila je tedy vhodná pro celoroční užívání a odpočinek. Do našeho standardu patří TV, SAT, KLIMA, k dispozici je rovněž parkoviště a gril. Naše apartmány jsou ohodnoceny čtyřmi ****. Velmi Vás prosíme v případě zájmu o komunikaci po emailu pište nám v anglickém či českém jazyce předem Vám děkujeme a těšíme se na Vás.

Speciality:

exklusiviní dovolená, domácí víno, rakie, gril, celoroční možnost pobytu-ústřední topení a kvalitní tepelná izolace.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz