Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2018 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoMakarská rivieraŽivogošće - Blato

Apartmany Vila Filipovič

Záznam číslo: 850

Vzdálenost od moře:
50m
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
vlastní u domu
Klimatizace:
ano
Domácí mazlíčci:
ano
Internet / wi-fi:
Ano
Domluvíte se:
česky, chorvatsky
Kontaktovat majitele:
www stránky:

Kde nás najdete:

50 metrů od hlavním pláže v Blatu

Kontaktní informace:

Adresa : Živogošće-Blato2
Obec: Živogošće-Blato
Region: Živogošće - Blato
Telefon: 00387 63447342, 00385 921222666
Fax: 00385 21 628 727

Popis nabídky:

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou, navštivte apartmány Vila Filipovič a poznejte překrásné klidné městečko Živogošče Blato. Apartmány Vila Filipovič se nacházejí v borovém háji Živogošče Blata, 50 m od překrásné pláže. Apartmány, nacházející se v Živogošči Blatu, jsou ve vlastnictví rodiny Filipović, která se zabývá turismem již dlouhá léta a svým hostům nabízí kvalitní a komfortní ubytování ve dvou domech. Členové rodiny se budou snažit být Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu, aby Vám zpříjemnili dovolenou.

Apartmány Vila Filipovič nabízí ubytování přizpůsobené Vašim potřebám. Svou kapacitou Vám může nabídnou ubytování pro skupiny, rodinu a manželské páry.


Nabízíme ubytování ve dvou domech kousek od moře 

dům1 

apt 15+2 velký  Apt 4+4 

dům2

5x 2+1  ,  2x 2+0 


Dům 1

 

Apartmán 1 (App 15 + 2) -  má celkem 6 pokojů s celkovou ubytovací kapacitou až 18 osob. Hosté mají přístup na velkou terasu, kuchyň, jídelna, zahrada a na zahradě, gril. Všechny pokoje mají přístup k internetu (Wi-Fi). Vedle domu je parkoviště. Dům se nachází 50m od moře a 100m od centra.

 

Apartmán 8 (Apt 4 + 4) se nachází ve druhém patře a má obytnou plochu 120 m². V apt jsou dvě ložnice. Jedna s manželskou postelí a druhá s dvojlůžkem má přistýlku. Také v apt je obývací pokoj, koupelna, kuchyň a velká terasa 50 metrů čtverečních. V obývacím pokoji jsou dvě rozkládací pohovky, na kterých můžou spát 4 osoby.

 

Dům 2

 

 Apt2 (App 2 + 0)

 

Jedná se dvoulůžkové apartmány o velikosti 30 m² se nachází v přízemí druhého domu Filipovič rodiny, ve které je celkem 6 samostatných apartmánů. Vedle domu je parkoviště. Dům se nachází 40m od moře a 100m od centra.

 

Více informací lze nalézt na www.zivogosce-hr.com 
Speciality:

neuvedeno

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz