Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nabídka soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele apartmánů, penzionů a ubytování. Pokud je Chorvatsko cílem právě Vaší dovolené, nabízíme Vám pro sezonu 2020 více než 800 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 yachet a motorových člunů.

  • Internet / Wi-Fi
  • Bezbariérový
  • Parkování u domu
  • Klimatizace
  • Domácí mazlíčci

Chorvatsko ubytování - Mohlo by Vás zajímat

Susena-rajcata.cz - sušená rajčata z Itálie
LEONA - apartmány
Ubytování Diego

ChorvatskoOstrovyOstrov Pag

Auto-camping STRAŠKO

Záznam číslo: 661

Vzdálenost od moře:
přímo u moře
Bezbariérový:
neuvedeno
Parkování:
ANO hlídané přímo v objektu.
Klimatizace:
ne
Domácí mazlíčci:
ne
Internet / wi-fi:
Ne
Domluvíte se:
N, AN, česky, ITA, RU, Chorvatsky, všechny dostupné jazyky.
Kontaktovat majitele:
www stránky:
neuvedeno

Kde nás najdete:

Přijedete do městečka Novalja a ptejte se na kemp STRAŠKO. Není člověka, který by nás neznal v případě problémů zavolejte nám a my si pro Vás dojedeme.

Kontaktní informace:

Adresa : Novalja
Obec: Novalja pag
Region: Ostrov Pag
Telefon: neuvedeno
Fax: neuvedeno

Popis nabídky:

Dovolte nám představit Vám našim hostům Auto-camping STRAŠKO, který patří svoji rozlohou a rozsahem poskytovaných služeb mezi naprostou špičku na chovatském pobřeží. Vzhledem ke skutečnosti, že se zaměřujeme především na kvalitu, vnímáme jako důležité nejen ubytování našich hostů, ale i rozsah doprovodných nabídek, které musí kvalitní dovolenou doprovázet. Nabízíme Vám jako našim hostům, ubytování jak hotelového typu, tak i ubytování v mobil hausech, obytných přívěsech, stanech a bungalovech. Bližší nabídku našeho ubytování získáte, když přejdete na neši webovou adresu, kterou najdete níže. Náš servis je zaměřen rovněž na doprovodné služby mezi něž patří, pronájem lodí s kapitánem i bez, pronájem vodních skůtrů a šlapadel, pronájem zahradního nábytku, cestovních skůtrů, kol, potápěčské výzbroje. Dále do naší nabídky patří realizace poznávacích výletů na okolní ostrovy a do Národního Parku KORNATI. Bližší nabídku našeho ubytování získáte, když přejdete na naši webovou adresu, kterou najdete níže. Samozřejmostí je i velmi kvalitní a cenově přijatelné stravování přímo v areálu našeho kempu se nachází řada stravovacích zařízení. Náš kemp jsme rozdělili do několika zón dle zájmu klientů, a to jedna část kempu je ryze FKK, dále máme část odpočinkovou, aktivně odpočinkovou a část pro děti. Bližší nabídku našeho ubytování získáte, když přejdete na naši webovou adresu, kterou najdete níže. Samozřejmostí jsou v kempu společenské místnosti se satelitní televizí a klimatizací. V kempu samotném je celá řada sprch a WC ve vysokém standardu kvality. Bližší nabídku našeho ubytování získáte, když přejdete na neši webovou adresu, kterou najdete níže. Svůj pobyt u nás si můžete rezervovat, telefonicky na výše uvedených tel číslech, dále faxem, či emailem. Věříme že si naši stránku oblíbíte a s Vašimi přáteli nás navštívíte. Již dnes se na Vás těšíme.

Speciality:

Pronájem lodí s kapitánem i bez, pronájem vodních skůtrů a šlapadel, pronájem zahradního nábytku, cestovních skůtrů, kol, potápěčské výzbroje. Dále do naší nabídky patří realizace poznávacích výletů na okolní ostrovy a do Národního Parku KORNATI. V celém našem kempu je možnos užití grilu, prodej domácího vína, rakije, specialit domácí kuchyně. Všechny speciality ze sladkovodních a mořských ryb. Po dohodě je možno nabídnout polopenzi přímo v objektu kempu za velmi zajímavou cenu.

© Chorvatsko Ubytování | Všechna práva vyhrazena | Design Wedipa.com | Redakční systém Owd.cz